فریم ورک گتنا در ایران

فریم ورک گتنا جهت تسریع پروژهای انجام شده تحت وب مقایس پذیر به دست جوان ایرانی ساخته و تولید شده است.

فریم ورک گتنا "Getna Framework" در سال 1392 توسط مهندس منصوری راد ساخته و به ثبت شورای عالی انفورماتیک کشور رسیده است. و با استفاده از این فریم ورک توانسته است پروژه های بزرگ در حداقل زمان و حداقل نیرو تولید و به دست مشتریان برساند ایشان در زمینه های مختلف IT و بحث تجارت الکترونیک فعالیت و دارای رزومه کاری زیادی هستند.

مهندس منصوری راد در مورد کاربرد فریم ورک گتنا این گونه گفتند: که امروزه تولید نرم افزارهای تحت وب مقیاس پذیربرای افراد حقیقی و حقوقی هزینه و زمان تولید را افزایش می دهد با تولید فریم ورک گتنا این شرکت توانسته است زمان تولید را به یک /سوم کاهش دهد و تعداد تولیدات را همراه با کاهش هزینه افزایش دهد به طوری که در یک ماه حداقل دو پروژه به وسیله یک نیرو قابلیت اجرا دارد. بنابراین فریم ورک گتنا نه تنها هزینه تولید و زمان را کاهش می دهد بلکه با حداقل نیرو تعداد تولید را افزایش می دهد و در نتیجه سود بیشتری را در بر دارد. در حال حاضر هیچ فریم ورک تحت وب ایرانی برای پروژه های مقیاس پذیر وجود ندارد. یکی از اهداف شرکت قرار دادن این ابزار در اختیار تولید کنند گان تحت وب می باشد که با ارائه ای لایسنس به صورت سالانه امکان پذیر است، علاوه بر این که سرعت تولید زیاد می شود و هزینه تولید و نیروها کاهش پیدا می کند در حال حاضر نیاز به نرم افزارهای تحت موبایل رایج شده است در این Framework به صورت اتوماتیک وب سرویس همراه با تولید نرم افزار ایجاد می شود. از اهداف دیگر شرکت گتنا " گروه تخصصی نت افزار ایساتیس" در راستای همین Framework یکسان سازی کداستایل می باشد.

ایشان در ادامه گفتند: با توجه به نیاز جامعه به تکنولوژی و روند رو به رشد مکانیزه کردن سیستم ها، هر روز تقاضا برای ارائه خدمات آنلاین افزایش می یابد و تنها یک فریم ورک قوی برای تولید انبوه نرم افزارهای مورد نیاز متقاضیان نیاز است، تا بتوانیم نرم افزارها را با سریعترین روش ممکن بدون افت کیفیت و همچنین ارائه وب سرویس برای تولید اپلیکیشن های موبایلی تولید کنیم. تیم ما برای پیش بینی بازار، این فریم ورک را مورد آزمایش قرار داده است و درخواست متقاضیان به حدی زیاد بود که نیاز به پایه گذاری یک شرکت و به کارگیری افراد خبره احساس شد.

جذابیت اجرایی کردن این فریم ورک در چیست؟

اجرایی کردن این ایده بر اساس فریم ورک که تا کنون بر روی آن سرمایه گذاری کرده ایم نسبت به رقبای داخلی و خارجی سرعت تولید بسیار بالای داشته ایم. چرا که آنها با فریم ورک های که در اختیار دارند بیشتر بر روی پروژه های کوچک سرمایه گذاری شده است. اما ماهم برای پروژه های کوچک و هم برروی پروژه های بزرگ این فریم ورک را فراهم کردایم ضمن اینکه بازار در این خصوص در کشورایران نسبت به کشور های خارجی کاملا متفاوت هست و آنها از ابزار های دیگری استفاده می کنند.در مورد قیمت گذاری با توجه به این که ما فریم ورک مخصوصی برای این کار داریم هزینه تولید دو/سوم از قیمت واقعی بازار می باشد.

شرکت گروه تخصصی نت افزار ایساتیس با مدیریت مهندس منصوری راد، طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن تحت وب و موبایل به صورت مقیاس پذیر

شماره تماس : 09174734146 ، اینستاگرام  getnanet

mail netafzar.isatis@gmail.com

کلمات کلیدی

  • پلتفرم گتنا-Getna Framework-اپلیکیشن موبایل-اپلیکیشن تحت وب-فریم ورک گتنا